Přejděte prosím na náš eshop: www.marioneta.cz
PřihlásitRegistrovatZapomenuté heslo
NEPŘEHLÉDNĚTE
DOPRAVA ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ


Aktuality

Chcete poslat zboží na Slovensko a do zemí EU? Objednávejte na www.marioneta.cz


Kontakty

Obchodní oddělení:

Dotazy k objednávkám, reklamacím a zboží.

E-mail: info@czechluxury.com

Milan Parobok
+420 777 01 5 201

Kateřina Parobková
+420 777 01 52 00


PROMO AKCE
saltpeter

O nás

Tradice, dobré jméno českého porcelánu nám není cizí i proto chceme podpořit české kvality a otevřeli jsme tedy pro vás tento e-shop. Nabízíme pouze kvalitní český porcelán v první jakostní třídě a to buď z rodinné manufaktury, která byla založena v roce 1987, nebo od předních českých porcelánek se kterými spolupracujeme. V našem obchodu naleznete také český porcelán od tradičních českých výrobců, malých rodinných porcelánových manufaktur, keramických ateliérů a dekoratérů, foukačů skla, a výrobců skleněného či jiného zboží. Chtěli bychom splnit Vaše nároky na kvalitu, originalitu a vysokou estetickou hodnotu našich výrobků. 

Porcelán od jiných výrobců dodáváme také výhradně v I. jakostní třídě. Obchod budeme postupně rozšiřovat o nové zajímavé výrobky z českého porcelánu, připravují se nové  jídelní soupravy, čajové soupravy, kávové soupravy, moučníkové soupravy, talířové a další soupravy,  které budou uvedeny na trh v nejbližší době. Ale také jiných zajímavých výrobků z českých dílen.

Pakliže nám chcete nějaké doporučit rádi Vás vyslechneme.

 Výroba je z velké části zakázková.

{V případě, že u nás nenajdete zboží, o které by jste měli zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi zjistíme další možnosti.}

Český porcelán je prioritou v naše e-shopu, který se právě na porcelán nejen do Vaši kuchyně specializuje. Najdete u nás tisíce položek českého porcelánu pouze originální české výroby a kvality, kterou zaručuje tradiční výroba porcelánu u nás. Doplňky do kuchyně  jako jídelní porcelán ale i jiné.

Dopřejte si nestárnoucí luxus produktů, jako jsou například český porcelán, česká umělecká díla, sklo a skleněné výrobky.
V naší nabídce najdete i slavné značky a výrobce tradičního karlovarského porcelánu jako Leander Loučky. Cibulák za rozumnou cenu prvotřídní kvality.

Naše porcelánové výrobky pro vás mohou být vhodnou investicí. Nemusí jít  pouze o velmi drahé produkty, ale i produkty za rozumné ceny, jako je i český porcelán, který si již dlouhá léta drží svojí kvalitu a dokonalost. V nabídce máme i dětský porcelán, který udělá radost vašim dětem, či jako dárek přátelům. Budete mít dvojnásobnou radost s překrásného českého díla a s dobře investovaných peněz. Naše nabídka českého porcelánu je opravdu široká, zmíníme např.  cibulák, růžový porcelán, dárkový porcelán, dětský porcelán s věnováním, jídelní soupravy, moderní porcelán, myslivecký porcelán, ručně malovaný porcelán, porcelán na chaty a chalupy, a mnoho dalších.

V našem sortimentu najdete ručně foukané sklo a dekorativní sklo zdobené cínem. Sklo má v České republice dlouholetou tradici stejně jako porcelán. Nabízíme dekorativní sklo originálních tvarů, které potěší Vaše oko a obohatí váš stůl o skleněný doplněk, který nezůstane bez povšimnutí. Vybírejte z nejrůznějších skleněných výrobků jako skleněné vázy, skleněné karafy a lahve, skleněné soupravy, sklenice na víno, whisky sklenice, skleněný půllitr, skleněné vodní dýmky, luxusní sklo, broušené sklo a jiné. Pojem Bohemia Glass má ve světě své slovo.

Hledáte originální dárek např. svatební dárek? Máme pro vás vskutku neotřelý svatební dar, v podobě skleněné karafy nebo skleněné láhve s prstýnky.

Další novinou v našem sortimentu je české smaltované nádobí ručně malované.

V případě, že u nás nenajdete zboží, o které by jste měli zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi zjistíme další možnosti.